به امید آنکه همه افرادی که مبتلا هستند

با آرامش سر به بالین بگذارند.

دقیقا آذره 96 بود که متوجه شدم دختر سه سالم که کلاس زبان می رفت در آنجا به شپش مبتلا شده و آنقدر سر خود را میخاروند که من ناخون هایش را کوتاه میکردم که مبادا سرش خون بیاید.
اولین کاری که کردم به داروخانه رفتم و شامپوی ضد شپش یکی 7 هزار تومانی که به توصیه دوستان گرفتم که نتیجه هم نداد و یکی 120 هزار تومانی که دکتر برایش نوشته بود و این هم فقط برای دو هفته خارشش را قطع کرده بود گرفتم.
در همان موقع بود که فهمیدم خودم نیز مبتلا شدم. همه راهکارهای خانگی ای که در اینترنت بود را امتحان کردیم ولی همگی آنها موقتی بودند. (زدن سس مایونیز، آب تنباکو، اسپند و حتی کوتاهی مو)

هشت ماه گذشت و من و دخترم همچنان گرفتار بودیم تا اینکه متوجه شدم دستگاهی به تازگی وارد ایران شده که مثل جاروبرقی شپش را درخودش میکِشَد.
سریعا آن را سفارش دادم و با استفاده از دستگاه بعد از ده روز از شر شپش راحت شدیم.

با مشورت با همسرم نمایندگی این دستگاه را برای شهرم گرفتم و تا یکسال به فروش این دستگاه کمک کردم.
و با پیشنهاد ایشان، اسفند 97 وبسایت شپشگیر را با هدف واردات و فروش گسترده دستگاه V-Comb با قیمتی خیلی مناسبتر را راه اندازی کردیم .

به امید آنکه همه افرادی که مبتلا هستند با آرامش سر به بالین بگذارند.

شما با گرفتن نمایندگی فروش برای مهد کودک یا کالا پزشکی و آرایشگاه و فروشگاه خود ما را به هدفمان بیشتر نزدیک می کنید و در این امر ، تمام همکاری های لازم را برای شما به عمل خواهیم آورد.

دریافت نمایندگی فروش

برای مهد کودک، کالا پزشکی، آرایشگاه و یا فروشگاه خود نمایندگی دریافت کنید.